Ster inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactiefSter inactief
 

24geschiedenis2015kl

lBijna al onze vrijwilligers waren aanwezig op 024 geschiedenis. Dat was de naam voor de Nijmeegse activiteiten in het kader van de landelijke maand van de geschiedenis. Deze lokale geschiedenisactiviteiten waren geconcentreerd in het weekend van 23 t/m 25 oktober. 

We stonden twee dagen met een aantrekkelijke stand op de historische markt in de Stevenskerk en we lieten onze kennis blijken in de deelname met twee teams aan de Grote Nijmeegse Geschiedenisquiz. Veel aandacht hebben we ook besteed aan de organisatie van de Home Movie Day die we in onze ruimtes in het Arsenaal hielden. Mensen konden daar eigen materiaal brengen om het te laten digitaliseren. Het was gezellig druk en men was zeer geïnteresseerd in de apparatuur die Nijmegen Blijft in Beeld heeft voor het bekijken van diverse systemen. Het heeft nu al een trouwfilm en een doos u-matic banden opgeleverd.  

024 GESCHIEDENIS 

Bijna al onze vrijwilligers waren aanwezig op 024 geschiedenis. Dat was de naam voor de Nijmeegse activiteiten in het kader van de landelijke maand van de geschiedenis. Deze lokale geschiedenisactiviteiten waren geconcentreerd in het weekend van 23 t/m 25 oktober.

We stonden twee dagen met een aantrekkelijke stand op de historische markt in de Stevenskerk en we lieten onze kennis blijken in de deelname met twee teams aan de Grote Nijmeegse Geschiedenisquiz. Veel aandacht hebben we ook besteed aan de organisatie van de Home Movie Day die we in onze ruimtes in het Arsenaal hielden. Mensen konden daar eigen materiaal brengen om het te laten digitaliseren. Het was gezellig druk en men was zeer geïnteresseerd in de apparatuur die Nijmegen Blijft in Beeld heeft voor het bekijken van diverse systemen. Het heeft nu al een trouwfilm en een doos u-matic banden opgeleverd.

Een tip?

Kent u iemand die nog een oud filmblik heeft liggen, heeft u zelf iets of heeft uw bedrijf oude blikken die ze misschien willen wegdoen?